Внесення мінеральних добрив у ґрунт. Замовляйте послуги в Україні

20 вересня 2017 в 17:05

Саме час задуматися про внесення добрив. Свої послуги пропонує підприємство ТОВ ВКП "Авантаж".

Внесення мінеральних добрив у ґрунт - один з основних напрямків нашої діяльності. Ми працюємо по всій Україні.

Наш основний спосіб внесення добрив - розкидання по поверхні поля. Ми вносимо: розчинні аміачні, фосфорні або калійні солі, амміачну воду, ЖКУ, ТАКАЗ.

Ми виконуємо роботу під ключ, включаючи: навантаження добрив зі складу в транспортні засоби, перевезення їх до місць розкидання і безпосереднє розкидання добрив на ділянці.

У своїй роботі ми використовуємо сучасний розкидувач добрив Bogballe. Продуктивність цього агрегату може досягати 50 га/год. Техніка має ширину захвату від 10 до 36 метрів. Базовий об'єм бункера - 1250 літрів. Всі деталі виготовлені з антикорозійних матеріалів з великою стійкістю до дії негативних факторів. Підвісний розкидувач відмінно працює при з'єднанні практично з будь-якими моделями вітчизняних тракторів.

Крім того, готові взяти на себе весь комплекс робіт по внесенню мінеральних речовин у ґрунт. Вам не доведеться дбати навіть про самі незначні дрібниці.

Ми виконуємо свою роботу швидко, професійно і за прийнятну ціну. Хочете отримати консультацію або обговорити вартість послуг? Дзвоніть за телефонами: +38 067 679-33-13, +38 044 30-0-28, +38 044 31-7-35, +38 067-380-88-12, +38 097-219-27-74

Сподобалась послуга? Поділіться з друзями:    
 
Замовити послугу

Відгуки

Для того щоб залишити відгук, ви повинні авторизуватися.
 
Скарга на відгук Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на відгук Закрити вікно

 
 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create
Замовлення послуги
Інформація про продавця

Закрити